Зустріч робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет

 

У період з 16 по17 листопада 2022 року відбулася зустріч робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет щодо підведення підсумків роботи за 2021 рік в режимі онлайн. Українську делегацію очолював в.о. начальника Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет Олександр Рошко, румунську – директор Департаменту управління гідротехнічними спорудами Національної Адміністрації «Води Румунії» Константін-Крістіан Стоян.

Під час зустрічі було розглянуто стан гідротехнічних споруд в прикордонній зоні на річках Прут та Сірет, проведена оцінка якісного стану вод річок в прикордонних створах на базі щомісячних спостережень лабораторіями Сторін та відбувся обмін гідрометеорологічними даними.

Разом з тим, Сторонами погоджено робочу Програму на 2023 рік та підписано спільний Графік відборів проб води на річках Прут та Сірет в прикордонній зоні на наступний рік.

Під час зустрічі координатори Сторін спільно з експертами відзначили виконання робочої Програми на 2021 рік  та підписали протокол зустрічі.