Повідомити про корупцію

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.
Ви можете надіслати відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо керівників та фахівців підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління БУВР Пруту та Сірету, та щодо посадових осіб БУВР Пруту та Сірету.
Всі повідомлення розглядаються уповноваженим протидії коропції  – Орлецьким Сергієм Ільїчем  та передаються працівникам Національного агентства з питань запобігання корупції згідно з вимогами законодавства.
Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.
Повідомити про корупційне правопорушення: 58013 м. Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 194-Б; тел./факс: (03722) 51-14-56; e-mail: dpbuvr@dpbuvr.gov.ua
Приймання повідомлень про зазначені факти проводиться у робочий час щодня, крім вихідних, а на електронну пошту цілодобово.
* інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» та Закону України «Про політичні партії в Україні»