Плідна робота працівників БУВР Пруту та Сірету

З метою забезпечення ефективної та надійної роботи меліоративних систем, поліпшення використання меліорованих земель, працівниками БУВР Пруту та Сірету проводяться ремонтно-доглядові роботи на міжгосподарській мережі та гідротехнічних спорудах.
Зокрема, впродовж минулого тижня працівниками Черемошської експлуатаційної дільниці у Вижницькому районі проведено обкошування відрегульованих водоприймачів р. Бережонка (Банилів-Коритне), р. Лукавчик (Лукавці-Берегомет); міжгосподарського каналу МК-1 «Майдан-Берегомет-Черешенька»; здійснено вирубку та зрізування дерево-чагарникової рослинності на дамбі №21 р. Черемош в м. Вижниця.
Силами працівників Сіретської експлуатаційної дільниці виконано обкошування міжгосподарських осушувальних каналів «Сторожинець-Панка», «Верхні Петрвці-Буденець», «Іжівці-Чудей» Чернівецького району.
У Дністровському районі працівниками Кельменецької експлуатаційної дільниці проведено обкошування та побілку трубчастих переїздів на МК-1 «Подвірне-Козиряни». Також виконано прибирання та упорядкування клумб для підтримання благоустрою території та адмінприміщень дільниці в охайному стані.
Виконання таких робіт покращує пропускну здатність меліоративних каналів, дає змогу належно використовувати меліоративні землі, підтримує в технічно справному стані водогосподарські об’єкти, а чистота територій дільниць заряджає на плідну роботу та хороший настрій працівників.