Оголошуємо конкурс!

Вже незабаром, 2️⃣9️⃣ червня, відзначається день величних річок 🏞️💧Буковини – Пруту та Сірету, які вражають своєю красою, неповторністю та норовливим характером. З нагоди свята ми оголошуємо 📷фотоконкурс «Річки Буковини очима дітей», щоб через дитячу творчість продемонструвати велич та природню красу річок буковинського краю.
Якщо Ви – юні фотомитці і полюбляєте відпочивати на берегах наших річок, маєте фото 🖼️ красивих краєвидів та хочете з усіма поділитися цими світлинами, тоді цей конкурс саме для Вас.
❗Позмагатися за перемогу та отримати гарні подарунки можна при дотриманні УМОВ фотоконкурсу:
▪️вікова категорія 6-17 років;
▪️ надіслати свої фотороботи на електронну адресу 📧 dpbuvr@gmail.com в термін до 🕘9:00 год. 27 червня 2023 року;
▪️ додатково вказати:
– прізвище, ім’я, по батькові та вік,
– адресу проживання,
– назву річки та місце розташування світлини,
📧e-mail та свій 📱номер телефону або батьків.
Визначення переможців відбуватиметься за підсумками голосування конкурсної комісії БУВР Пруту та Сірету. Результати конкурсу та фотороботи всіх учасників будуть оприлюднені на офіційному сайті та сторінці Facebook о 🕔 17:00 год. 27 червня 2023 року.
Після публікування світлин на сторінці Фейсбук учасники конкурсу додатково матимуть змогу отримати приз глядацьких симпатій. Перемогу здобуде той учасник, чия фото робота набере найбільшу кількість вподобайок від читачів Фейсбук станом на 🕐13:00 год. 29 червня 2023 року.
Проявляйте свою креативність😎, отримайте перемогу🏆 та цікаві призи🎁! Хай щастить🎉!