Надаємо послуги паспортизації водних об’єктів!

Надання водних об’єктів у користування на умовах оренди суб’єктам аквакультури згідно із Законом України «Про аквакультуру» та відповідно до ст. 51 Водного кодексу України здійснюється за наявності паспорта водного об’єкта. В паспорті надається детальна його характеристика, а саме: площа водного дзеркала, глибина, гідрологічні показники стоку, відмітки рівнів води, тощо.
На звернення орендарів водних об’єктів Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет надає послуги з виготовлення паспортів. Метою паспортизації є упорядкування використання водних об’єктів, охорона їх від забруднення, засмічення, запобігання шкідливим діям вод та ліквідація їх наслідків, поліпшення стану водних об’єктів.
Наші працівники Кельменецької експлуатаційної дільниці активно працюють над виготовленнями паспортів водних об’єктів. Зокрема, здійснено виїзд на ставкове господарство, площею водного дзеркала 0,13га, в м. Новоселиця Дністровського району для встановлення необхідних характеристик.
Якщо Ви маєте ставок в оренді чи плануєте стати орендарем, закликаємо відповідально віднестись до оформлення документів. За фаховою консультацією та роз’ясненнями пропонуємо звернутися до Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет (м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 194-Б, 📞тел.51-14-56).