ХІІІ Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» під девізом «Спільна ріка – спільне майбутнє»

БУВР Пруту та Сірету нагадує про те, що триває ХІІІ Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» під девізом «Спільна ріка – спільне майбутнє», який організувало Дністровське БУВР
Зважаючи на важливість формування екологічної культури та екологічного світогляду, інформування про необхідність збереження басейну Дністра через творчість, практичну природоохоронну діяльність, культуру і традиції України та Молдови ми запрошуємо взяти участь у конкурсі усіх зацікавлених і небайдужих жителів басейну Дністра. Проявіть свою творчість презентуючи природну красу і багатство ландшафту річки Дністер!
Україна переживає дуже складний час та ми віримо в ЗСУ і закликаємо докладати власні зусилля для наближення перемоги нашої країни! Разом ми збудуємо квітуче майбутнє України!
Конкурс триватиме до 15 жовтня. Переможці отримають цінні призи, дипломи та особисто будуть запрошені організаторами Конкурсу для нагородження. Не проґавте шансу показати свій талант!
Детальну інформацію про умови конкурсу можна знайти на сайті Дністровського БУВР у розділі «БАРВИ ДНІСТРА»: https://vodaif.gov.ua/barvi-dnistra/