«Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я!»

Саме під таким девізом в цьому році відзначали Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі. Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці – це запорука збереження здоров’я та життя працівників.
Культура охорони праці – це культура, в якій право на безпечні та здорові умови праці цінуються та заохочуються як керівництвом, так і працівниками. На робочому місці з позитивною культурою охорони праці працівники почуваються комфортно, повідомляють про можливі ризики або небезпеки в галузі охорони праці, а керівництво активно співпрацює з працівниками для пошуку відповідних, ефективних та стабільних рішень.
Нам необхідно розвивати культуру праці, адже це допоможе попередити та зменшити виробничий травматизм на робочих місцях, сформувати якісне та безпечне середовище під час виконання робочих обов’язків та усвідомити, що необхідно бути відповідальним за власне здоров’я та життя.
Цього року для України слово «безпека», в умовах воєнного стану, пов’язане із збереженням життя загалом. Тому основну увагу необхідно акцентувати на захист та адаптацію працівників в екстремальних умовах війни. Сьогодні всі українці стали на захист Батьківщини попри небезпеку – кожен на своєму фронті, ми об’єднали зусилля для перемоги. Ми працюємо для того, щоб Україна продовжувала жити. Але пам’ятаймо, що кожен співробітник повинен дотримуватися правил і норм безпеки, а робочі місця мають відповідати усім вимогам для того, щоб робочий процес проходив без аварій і травм.
Бережімо себе, своїх рідних та близьких! Бережімо Україну!