Природоохоронна акція «Я прибрав – Твоя черга!», яку присвячено Міжнародному дню чистих берегів тривала до кінця вересня!!!

 

За ініціативи Новодністровського РУВР, щодо звернень до РДА прилеглих до Дністровського водосховища, Новодністровську міську раду,  з проханням долучитись до  екологічної акції Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day) у 2018 р.

Підхопили ініціативу та провели очистку берегів  Дністровського водосховища, його притоків  із залученням громадських організацій, працівників підприємств, установ, свідомої молоді та небайдужого населення, такі райони:

 1. Сокирянський район:

 Новодністровська гімназія щорічно проводить екологічний захід з метою збереження чистоти довкілля. Неодноразово спостерігаючи за учнями, ми бачимо результат нашої діяльності, адже кожен віддає частинку себе природі.

За чисті води, за чисті ріки.   

Боротись будемо навіки

Черговий похід на берег річки Дністер відбувся 16 вересня 2018 р. З  самого ранку гімназисти зійшлись на лінійку, де представляли свої команди. Хороший настрій і  пісні супроводжували юних захисників природи до місця призначення, де їх чекали конкурси та позитивні емоції.  

Діти, разом з батьками та класними керівниками, гарно впоралися із завданням, і швидко очистили берег річки від сміття, адже не всі жителі міста цінують місця, де проводять своє дозвілля. Наші п’ятикласники, даючи обов’язок берегти природу, вступили в нашу організацію, тож ми надіємось, що саме вони будуть продовжувати традиції гімназистів та передавати їх молодшим школярам. Закінчився захід піснями та танцями, ми провели день весело та з користю.

 

 1. Хотинська районна державна адміністрація повідомила.
 • На території Хотинського, Кельменецького та Сокирянського ПОНДВ проводилася масштабна кампанія з прибирання берегів, яка охопила такі населені пункти як Гринячка, Рухотин, Гордівці, Бабин, Грушівці, Кулішівка та Михалкове.
 • В прибираннях, організованими начальниками ПОНДВ та дільничними інспекторами, взяли участь як учні місцевих шкіл, так і активна молодь та небайдужі активісти в кількості понад 100 осіб.
 • Крім того, дільничними інспекторами відділень велася роз’яснювальна робота з місцевим населенням, рибалками та відпочиваючими, з метою підвищення екологічної свідомості і уникнення забруднення побутовими відходами річки і прибережних територій.
 1. Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація повідомила.
 • З 15 вересня на території Пановецької сільради та актив села долучились до екологічної акції на берегах р.Збруч організовано та проведено прибирання від побутового сміття прибережних смуг. Проводилась одночасно роз’яснювальна робота з громадою щодо підвищення екологічної свідомості, дбайливого ставлення до водних об’єктів.
 • З 17 вересня співробітники НПП «Подільські товтри» спільно з працівниками регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області та учнями Подільського центру ПТО долучилися до природоохоронної акції. Волонтерами булоздійснено прибирання берегів р.Смотрич. Загалом зібрано різноманітних відходів ємкістю більше 700л.
 1. Мурованокуриловецька районна державна адміністрація повідомила.
 • Учнями 7-11 класів НВК с.Наддністрянське прибрано 4 км прибережної смуги р.Дністер. З метою роз’яснювальної роботи в школі проведено конференцію «Екологія Дністра – запорука здоров’я українців» та засідання суду «Підозрювальний у справі Пластик Дністрович».
 • Учнями 8-11 класів НВК с.Жван зібрано сміття в прибережній зоні Дністровського водосховища та підготовлено до вивезення, учнями 2-6 класів очищено береги річки Жван.

 

Бережіть рідну природу, адже це все залежить тільки від нас самих!