[newyear_garland]
Басейнове управління
водних ресурсів річок Прут та Сірет
Басейнове управління
водних ресурсів річок Прут та Сірет
Державне агентство водних ресурсів України
Участь у науково-практичному онлайн-семінарі «Водні екосистеми як простори відновлення: наукові підходи до відбору пріоритетних ділянок річок для відновлення»,
Фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет взяли участь у науково-практичному онлайн-семінарі «Водні екосистеми як простори відновлення: наукові підходи до відбору пріоритетних ділянок річок для відновлення», який відбувся 27 травня 2026 року.
Захід організовано ГО «Вруна» у партнерстві з Басейновим управлінням водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну та Українським гідрометеорологічним інститутом ДСНС України та НАН України в межах проєкту «Водні екосистеми як місця відновлення».
Під час семінару учасники обговорили сучасний стан водних екосистем, критерії визначення пріоритетних ділянок річок для екологічного відновлення, сучасні підходи до оцінювання гідроморфологічного стану річок, питання відновлення вільної течії річок, впливу антропогенних навантажень та змін клімату на водні екосистеми.
Особливу увагу було приділено:
▪️використанню природоорієнтованих рішень для відновлення річкових екосистем;
▪️сучасним європейським підходам до оцінювання неперервності течії річок;
▪️питанням гідроморфологічного моніторингу;
▪️визначенню критеріїв відбору пілотних територій для екологічного відновлення.
Участь у таких заходах сприяє обміну досвідом між науковцями, водогосподарськими організаціями та громадськістю, а також впровадженню сучасних підходів до управління водними ресурсами та відновлення річкових екосистем.
КАТЕГОРІЇ
АРХІВ