21 вересня – День  Сіверського Дінця

21 вересня – День  Сіверського Дінця, головної водної артерії сходу України та її численних приток. Свято було започатковано у 2007 році Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» з метою покращення стану якості, раціонального використання й відродження водних ресурсів басейну р. Сіверський Донець.

Через бойові дії в регіоні проблема якісного стану річок стала надзвичайно важливою, адже російські війська завдають цілеспрямованих ударів по інфраструктурі для забору, очищення та постачання води, а також зазнали пошкоджень об’єкти водопостачання та водовідведення у містах Харківської, Донецької і Луганської областей.

Цьогоріч, на жаль, більшість працівників Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів вимушені тимчасово залишити рідні домівки та відзначати День Сіверського Дінця у різних куточках нашої країни.  Працівники БУВР Пруту та Сірету висловлюють щиру повагу колегам за нелегку працю  в умовах складної ситуації, яка склалася в регіоні внаслідок збройної агресії російської федерації та ведення військових дій. Спільними зусиллями наближаємо перемогу України!