Зустріч робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет

Відповідно до Робочої програми на 2019 рік та Регламентів співробітництва з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в  галузі водного господарства на прикордонних  водах у період 25-26 листопада  2019 року в м. Сучава (Румунія) відбулася зустріч експертів в рамках робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет.

В зустрічі з української Сторони брали участь фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, з румунської Сторони – спеціалісти Міністерства довкілля, вод та лісів Румунії, Басейнової адміністрації вод Сірет і Басейнової адміністрації вод Прут-Бирлад Національної Адміністрації «Води Румунії».

Під час зустрічі експертами сторін проведений щорічний обов’язковий огляд протипаводкових робіт в прикордонній зоні на річках Прут та Сірет на спільній прикордонній ділянці румунської території.  

В результаті обстеження констатовано, що на ділянках річок, які були оглянуті, не виявлено природних та штучних перешкод, що могли б впливати на вільне проходження вод.