Захід з громадського обговорення проєкту ПУРБ Дунаю (суббасейни Пруту та Сірету).

Сьогодні у БУВР Пруту та Сірету відбувся захід з громадського обговорення проєкту ПУРБ Дунаю (суббасейни Пруту та Сірету).
Транскордонні суббасейни Пруту та Сірету розташовані на території трьох країн: України (1,9% від загальної території), Румунії та Республіки Молдова. Суббасейн Пруту охоплює 2 області: Івано-Франківську та Чернівецьку, а суббасейн Сірету повністю розташований в межах однієї області – Чернівецької.
Розробка ПУРБ є євроінтеграційним зобов’язанням України в частині водної політики, а реалізація ПУРБ дозволить досягнути «доброго» стану вод.
У заході взяли участь близько 80 осіб: представники місцевої влади, територіальних громад, водогосподарських організацій, басейнової ради. Також були присутні основні водокористувачі суббасейнів, науковці, представники громадських організацій та інші зацікавлені сторони.
Учасники обговорили Програму заходів для річкового басейну Дунаю (суббасейнів Пруту та Сірету), в якій передбачено 167 заходів, з яких переважна більшість – будівництво чи реконструкція каналізаційних очисних систем та каналізаційних мереж.
Після цього відбулося обговорення пропозицій та зауважень до проєкту Плану, якими буде доповнено розділ 9 ПУРБу: «Звіт про інформування громадськості та громадське обговорення проєкту Плану управління річковим басейном».

Нагадуємо, що з текстом проєкту ПУРБ Дунаю (суббасейни Пруту та Сірету) можна ознайомитися за посиланням https://davr.gov.ua/plan-upravlinnya-richkovim-basejnom…

Громадські обговорення проведені за підтримки проєкту ЄС «Водні ресурсі та екологічні дані» EU4Environment&Data.