Всі дороги водного сектору ведуть до AQUA UKRAINE!

19-21 жовтня 2021 року відбудеться «AQUA UKRAINE – 2021» – XІХ Міжнародна спеціалізована виставка на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст.м. «Лівобережна»)

AQUA UKRAINE – це схвалений UFI щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.
AQUA UKRAINE є визнаним лідером серед заходів, присвячених питанням забезпечення водними ресурсами, очистки промислових стоків, впровадження найкращих світових стандартів, передових досягнень і технологій водопостачання та водовідведення, запобігання забрудненню водних ресурсів, застосування екологічно чистих технологій водозбереження.
Держводагентство щорічно бере участь в заходах форуму, на яких обговорюються практичні питання реалізації державних програм і національних проектів діяльності та розвитку у водній галузі. Це ефективний майданчик для професійних дискусій та обміну думками між фахівцями водного сектору, постачальниками обладнання, інвесторами та керівниками державних і місцевих органів влади.
Організатори AQUA UKRAINE активно запрошують приєднатися до виставки задля відкриття перспектив розвитку організації чи підприємства та налагодження стратегічно важливих співпраць.

Детальніше за посиланням: https://www.iec-expo.com.ua/aqua-2021.html