Зустріч робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет

      Відповідно до щорічної Робочої програми на 2018 рік з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах та Регламентів співробітництва у період 17-19 липня цього року в м. Яремче Івано-Франківської області відбудеться зустріч робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет.

        Українську делегацію очолює Андрій Кавуля – начальник БУВР Пруту та Сірету, Координатор української частини робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет. Також у зустрічі будуть брати участь представник Держводагентства, Секретар Уповноваженого Уряду України Білоус Надія, фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет та начальник Чернівецького обласного центру з гідрометеорології Тетяна Негадайлова.

  Румунську делегацію очолює Крістіан Бан – директор Департаменту менеджменту гідротехнічних робіт Національної Адміністрації «Води Румунії», Координатор румунської частини робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет. З румунської Сторони будуть головний радник Міністерства вод та лісів Румунії, Секретар Уповноваженого Уряду Румунії Кармен Нягу, спеціалісти Національної Адміністрації «Води Румунії»; Басейнової Адміністрації вод Сірет і Басейнової Адміністрації вод Прут-Бирлад.

   В порядку денному зустрічі передбачено аналіз стану виконання українсько-румунських Регламентів співробітництва, в тому числі оцінка якості прикордонних вод, ознайомлення з роботою автоматизованого гідропоста в м. Яремче,  огляд місця витоку річки Прут та узгодження Робочої програми на наступний рік.