Запрошуємо до учаті в міжнародному конкурсі “Барви Дністра 2017”

22 березня 2017 року розпочався щорічний Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра».
До участі у конкурсі запрошуються учні, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачі басейну Дністра на території Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької, Одеської областей, а також Республіки Молдова і Придністров’я.

Напрями діяльності, що підтримуються Конкурсом.
1. Інформаційно-просвітницька діяльність серед учнівської молоді щодо охорони, збереження, раціонального використання та поліпшення стану водних ресурсів.
2. Підготовка творчих робіт: фотографій, малюнків, віршів, оповідань, науково-популярних статей щодо сприйняття та бачення водних ресурсів очима молоді.
3. Публікації у регіональних засобах масової інформації з питань охорони водних ресурсів та заходів, спрямованих на поліпшення їх стану.
4. Впровадження заходів з утримання у зразковому стані територій річкових долин, особливо у межах населених пунктів.
5. Вивчення стану окремих водних об’єктів (збір інформації) та розробка і впровадження планів заходів щодо їх оздоровлення.
6. Проведення комплексу робіт з оздоровлення окремих річок, можливо за участю органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та широкої громадськості.

Номінації Конкурсу.
1. «Малюнок»;
2. «Фоторобота»;
3. «Відеофільм, слайд-шоу»;
4. «Захід з оздоровлення водних ресурсів»;
5. «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».
Порядок проведення Конкурсу по кожній з номінацій визначено окремо.

Для участі у Конкурсі подаються:
1. Відповідно оформлена робота (вимоги до оформлення надаються по кожній номінації окремо).
2. Анкета учасника Конкурсу.
3. Інформаційна картка.
Порядок підведення підсумків Конкурсу.
Подані на Конкурс роботи та згруповані дані (анкети, інформаційні картки учасників Конкурсу) відповідно до номінацій, аналізуються й оцінюються за багатобальною системою оцінок конкурсною комісію за окремими для кожного напрямку критеріями.
Порядок нагородження переможців Конкурсу.
Переможці нагороджуються цінними призами, почесними грамотами оргкомітету відповідно до номінацій та особисто запрошуються оргкомітетом для нагородження.
Конкурс триватиме до 22 вересня 2017 р.

ogoloshennja_2017