Загальні відомості

скачанные файлыЗ 1.07.2013 набрав чинності Закон України «Про аквакультуру», прикінцеві положення якого, зокрема стаття 51 Водного кодексу, викладена у новій редакції.

Зазначений закон та зміни до статті 51 Водного кодексу України змінюють існуючий підхід до процедури надання водних об’єктів в користування на умовах оренди.

Враховуючи зазначені зміни, згідно статті 122 Земельного кодексу України, повноваження щодо надання водних об’єктів у користування на умовах оренди у межах населених пунктів належать сільським, селищним та міським радам, а за межами населених пунктів – обласним державним адміністраціям.

17.11.2015 р.  облдержадміністрацією прийнято розпорядження про внесення змін до розпорядження №715–р «Про організацію надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області», яким уповноважено райдержадміністрації:

– проводити прийом, розгляд клопотань щодо отримання на умовах оренди водних об′єктів, здійснювати підготовку проектів розпоряджень та договорів оренди водних об′єктів;

– забезпечити ведення єдиного реєстру водних об′єктів Чернівецької області та гідротехнічних споруд на них.