За талановитою молоддю – майбутнє України

Вже котрий рік поспіль з нагоди відзначення Всесвітнього дня води БУВР Пруту та Сірету організовує та проводить різноманітні заходи, серед яких і конкурс малюнків.🎨💧🌈 Цього року в конкурсі взяло участь понад 1️⃣7️⃣0️⃣ учасників різних вікових категорій. Щиро дякуємо усім за активність та креативні роботи. Переможці отримали цікаві подарунки 🎁і дипломи 🎉 та всім учасникам було вручено подяки за участь. Разом з тим, за розвиток талантів дітей та молоді, за навчання їх розумінню прекрасного подяками були нагороджені навчальні заклади та Центри творчості, представники яких взяли участь у конкурсі. Дотримуючись карантинних вимог та незважаючи на усі складнощі пов’язані із обмеженнями, вручення дипломів, подарунків та подяк було організовано так, щоб кожен учасник отримав свою нагороду.
Нагадуємо, за рішенням журі переможцями стали:
в молодшій групі віком 5-10 років:
1️⃣ місце – Жар Даніїл, м. Сокиряни
2️⃣ місце – Палійчук Анна, с. Реваківці Кіцманського району
3️⃣ місце – Зобкова Алєксандра, м. Новодністровськ
в середній групі віком 11-16 років:
1️⃣ місце – Мага Анастасія, м. Чернівці
2️⃣ місце – Сироїд Ольга, м. Кіцмань
3️⃣ місце – Бощук Олена, с. Долішній Шепіт Вижницького району
в старшій групі віком 17-35 років:
1️⃣ місце – Гуцул Валерія, м. Чернівці
2️⃣ місце – Нісчук Ольга, м. Чернівці
3️⃣ місце – Тимчук Олена, м. Чернівці
Вдячні за активну участь та прояв екологічної свідомості, за те, що є частиною соціально важливої справи – охорони та збереження навколишнього середовища.
БУВР Пруту та Сірету обіцяє і надалі організовувати цікаві та творчі конкурси. Слідкуйте за нашими новинами та проявляйте активність у житті нашої організації. Сподіваємось, що наступного разу у конкурсі візьмуть участь ще більше талановитих людей.
🥳🎉🎁Вітаємо переможців та бажаємо натхнення розвивати свої таланти❗️