Всесвітній день здоров’я

7 квітня під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі відзначають Всесвітній день здоров’я. 2021 рік ВООЗ оголосила Міжнародним роком медико-санітарних і соціальних працівників на знак поваги і вдячності працівникам медичної та соціальної сфер за їхню наполегливу самовіддану працю у боротьбі з пандемією COVID-19. Цього року ВООЗ проведе кампанію під гаслом «Захищати. Допомагати. Об’єднувати зусилля». У Всесвітній день здоров’я давайте будувати справедливіший, здоровіший світ. Будьмо вдячні лікарям-героям, які дбають про наше здоров’я щодня!

COVID-19 показав нам те, що здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Тому, щоб уникнути погіршення епідемічної ситуації та знизити ризики інфікування, пам’ятаємо про основні правила: носити захисну маску в громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки, уникати скупчення людей, дотримуватися карантинних правил в громадських місцях. При появі змін в стані здоров’я залишатися дома, звертатися до свого сімейного лікаря та виконувати всі його рекомендації.

Не забувайте ставити здоров’я у пріоритет – ваш організм віддячить вам у майбутньому. Бажаємо бути здоровими і дбати про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких кожен день, адже це запорука щасливого життя.