Воркшоп у м. Івано-Франківськ з ознайомлення із результатами проекту «EAST AVERT»

27.11.2017 року у м. Івано-Франківськ відбулась нарада з ознайомлення із результатами проекту «EAST AVERT»
В заході брали участь представники Міністерства навколишнього середовища, Національного інституту гідрології та водного менеджменту Румунії, представники Дністровсько-Прутського БУВР, Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів, спеціалісти природоохоронних установ області, обласного гідрометцентру.
Основною метою проекту є попередження і захист від паводків у верхніх басейнах річок Сірет і Прут шляхом впровадження сучасних систем моніторингу з автоматичними станціями.
В результаті впровадження проекту побудовано цифрову модель висот; детальну векторну карту; карти зон затоплення для паводків 10; 5; 1 та 0,1 % забезпеченості; тематичні шари (гідрографічні об‘єкти, населені пункти, рельєф, гідротехнічні споруди, тощо); базу географічних та атрибутивних даних; моделі прогнозування опадів, можливих ризиків та зон затоплення; систему оповіщення населення, збудовано та оснащено 30 автоматичних станцій на території України ,тощо.
Усі результати проекту представляють собою узгоджену транскордонну гідрометеорологічну систему прогнозування проходження високих вод та попередження населення про загрозу можливого затоплення .
http://east-avert.org
http://dpbuvr.gov.ua
http://www.vodaif.gov.ua