Вода – життя, а чиста вода – основа здоров’я!

Вода – це найважливіша на нашій планеті рідина. У воді зароджується життя.
Вода – найнеобхідніший елемент для людини, тварин і рослин, який бере участь у всіх життєвих процесах. Вода є добрим розчинником. Усі біохімічні реакції, що проходять в організмі людини і пов’язані з процесами травлення та засвоєння поживних речовин, перебігають у водному середовищі. Особливе значення для здоров’я людини має хімічний склад води. Він впливає на перебіг захворювань, зокрема, викликаних надмірним або недостатнім надходженням в організм людини мікроелементів.
Як вода впливає на організм людини:
✅ Покращує і омолоджує шкіру. Щоденне вживання питної води призводить до покращення життєдіяльності клітин, зволожує шкіру зсередини, підвищує її еластичність, запобігає сухості.
✅ Виводить токсини з організму. Вода допомагає виведенню токсинів з травного тракту. Як відомо, нирки є природним «фільтром» організму і ця здатність безпосередньо залежить від кількості випитої води.
✅ Знижує ризик серцевого нападу. Нещодавно проведене дослідження показало, що у людей, які випивають мінімум 5 склянок простої води на день, знижується ризик серцевих нападів порівняно з тими, хто випивав 2 склянки води на день.
✅ Є «змазкою» для суглобів та м’язів. Вода – основний матеріал для утворення спеціальної рідини, яка є своєрідним «мастильним матеріалом» для суглобів та м’язів.
✅ Відновлює енергію. У середньому протягом дня людина втрачає близько 10-ти склянок рідини. Навіть найменше обезводнення може обернутися втратою концентрації, головними болями, дратівливістю і втомою. Вода необхідна організму для правильного функціонування. Рівень кисню у кровоносній системі безпосередньо залежить від кількості випитої нами води. Чим більше кисню міститься в організмі, тим більше жиру буде спалюватися для утворення енергії. При малій кількості кисню організм не може «утилізувати» жир і перетворити його в енергію. Дослідники підтвердили, що вода необхідна так само для правильного функціонування мозку.
✅Підтримує травну систему. Бере участь у процесі травлення й утворення хімічних реакцій цього процесу. Вуглеводи і протеїни, які наш організм використовує як харчування, засвоюються і переносяться в кровоносну систему за допомогою води. За допомогою тієї ж води відходи життєдіяльності виводяться з організму.
✅ Зменшує ризик захворювань та інфекцій. Недолік води в організмі може привести до небезпечного захворювання – хронічного зневоднення клітин, що веде до зниження їхньої життєвої активності і відкриває шлях до виникнення різних захворювань через загальне зниження імунітету.
✅Регулює температуру тіла. Вода регулює «систему охолодження» організму. Вода – це та живильна речовина, яка потрібна організму в найбільшому обсязі. Від 55% до 75% ваги середньостатистичного дорослої людини складає саме вода, яка бере участь у процесі терморегуляції.
✅ Спалює жир і «ліпить» нові м’язи. Обезводнення призводить до уповільнення синтезу протеїнів, який вкрай важливий для процесу утворення м’язів. Процес утворення нових м’язових тканин – енерговитратний. Чим менше калорій згорить і перетвориться в енергію для створення нових м’язів, тим більше калорій «відкладуться» в організмі у вигляді зайвого жиру.
Отже, аналіз води необхідно робити для того, щоб зрозуміти чи безпечна вода для нашого здоров’я, наскільки добре встановленні фільтри очищають воду та чи пора їх замінити.
❗💧І памятаймо, вода – життя, а чиста вода – основа здоров’я. Бережіть себе і своє здоров’я! Будьте впевненими у якості питної води, яку ви споживаєте❗