В БУВР Пруту та Сірету відзначили професійне свято – “День працівників водного господарства України”

31 травня 2018 року в раках відзначення професійного свята – «Дня працівників водного господарства України», в приміщенні БУВР Пруту та Сірету відбувся урочистий захід за участі представників Держводагентства України, Чернівецької обласної ради, Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької міської ради, Чернівецького обласного центру з гідрометеорології, Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області, Чернівецького рибоохоронного патруля, Профспілкової організації міської ради профспілки працівників АПК.

З нагоди професійного свята, за сумлінну та багаторічну працю в напрямку збереження та раціонального використання водних ресурсів, працівники Басейнового управління були нагороджені почесними Грамотами та Подяками.

Грамотою Держводагентства України нагороджено: Баранович Надію Миколаїну, Кімчинську Наталію Корнелівну; подякою – Холодницького Василя Федоровича та Божик Тетяну Флорівну.

Подякою Чернівецької облдержадміністрації  відзначено – Лисак Інну Олександрівну, Тищенко Валентину Григорівну та Горщарук Надію Миколаївну.

Подякою Чернівецької обласної ради відзначено – Солонінку Станіслава Богдановича, Шипілова Дмитра Васильовича, Курку Марію Василівну та Кожакар Марію Михайлівну.

Грамотою Чернівецького міського голови нагороджено: Єремчука Петра Порфенійовича, Відлогу ‘Сергія Олексійовича, Біднея Івана Михайловича, Кікерчука Григорій Миколайович та Кукурудзяка Анатолія Дмитровича.

Вдячні усім за щирі побажання та теплі слова. Бажаємо усім водогосподарникам нашої держави міцного здоров’я, високого духовного гарту, земних гараздів та Божих благословінь, наснаги та успіхів в житті та праці на благо буковинської громади та українського народу, на славу нашій незалежній Вітчизні.

БУВР