Установчі збори представників заінтересованих сторін щодо формування Басейнової ради Пруту та Сірету

29 жовтня 2018 року у м. Чернівці на базі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет відбулися установчі збори представників заінтересованих сторін щодо формування Басейнової ради Пруту та Сірету.
До складу Басейнової ради подали заявки науковці, водокористувачі, громадські організації, органи влади та інші зацікавлені особи, що здійснюють свою діяльність у межах Чернівецької та Івано-Франківської областей.
Членами Басейнової ради стали представники БУВР Пруту та Сірету, Дністровського БУВР, КП «Чернівціводоканал», КП МТК «Калинівський ринок», ТВД «Чернівецький рибокомбінат», КП «Коломияводоканал», Національного природного парку «Вижницький», Карпатського національного природного парку, ГО «Новоселицька агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці», Яремчанська міська громадська організація «МАМА-86-Яремче» та інші.
Усього до складу Басейновою ради Пруту та Сірету увійшло 25 осіб.
Головою Басейнової ради обрано Заячука Мирослава Дмитровича – заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації.
Заступником голови Басейновою ради обрано Кавулю Андрія Васильовича – начальника Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет.
Виконавчим секретарем Басейнової ради Пруту та Сірету обрано Геніч Мальвіну Мар’янівнау – начальника відділу використання водних ресурсів та моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет. Секретаріат сформовано з представників Чернівецької та Івано-Франківської областей.
На установчих зборах було ухвалено проект Положення про Басейнову раду Пруту та Сірету, як основного документа, згідно з яким Басейнова рада працюватиме найближчі 5 років, а також склад Басейнової ради та Секретаріат Басейнової ради.
Наступне засідання Басейнової ради Пруту та Сірету заплановано провести у першому півріччі 2019 року.