Сторожинецьке МУВГ

IMG_6738

СТОРОЖИНЕЦЬКЕ МІЖРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА

   59000, Чернівецька область,

м. Сторожинець, вул. Хотинська, 5

тел./факс: (235) 2-17-68, 2-10-57

e-mail: uosips@gmail.com

Історія

Рисунок21 вересня 1953 р. у м. Сторожинець на основі Постанови Ради Міністрів УРСР було організовано Сіретське Управління експлуатації осушувальних систем.

В серпні 1957 р. було організоване Чернівецьке управління експлуатації гірських річок. Управлінням здійснювалась експлуатація гірських річок і побудованих на них виправних, регулюючих і захисних гідротехнічних споруд.

Берегозахисні роботи на гірських річках області почали проводитись з 1955 р.

Рисунок5На основі Постанови Ради Міністрів УРСР від 24 грудня 1958 р. № 1868 і наказу по Головному управлінню водного господарства при Раді Міністрів УРСР № 3 від 3 січня 1959 р. шляхом об’єднання Управління експлуатації гірських річок і Сіретського управління експлуатації осушувальних систем було організовано Управління експлуатації гірських річок і осушувальних систем.

Пізніше управління було перейменовано в Чернівецьке управління осушувальних систем і протиповеневих споруд.

Згідно наказу № 315 Держводгоспу України від 10 грудня 2004 р. та наказу № 87 по Чернівецькому Облводгоспу від 14 грудня 2004 р. з 1 січня 2005 р. управління перейменовано у Сторожинецьке міжрайонне управління водного господарства.

Зона діяльності

карта Сторожинецького МУВГ.Управління в межах наданих йому повноважень обслуговує 8 районів Чернівецької області, за допомогою 5-ти експлуатаційних дільниць: Сторожинецька експлуатаційна дільниця (Сторожинецький район); Вижницька експлуатаційна дільниця (Вижницький, Путильський райони); Кіцманська експлуатаційна дільниця (Кіцманський, Заставнівський райони); Новоселицька експлуатаційна дільниця (Новоселицький, Герцаївський райони); Глибоцька експлуатаційна дільниця (Глибоцький район).

Сторожинецьке міжрайонне управління водного господарства забезпечує реалізацію державної політики у сфері використання, збереження та відтворення водних ресурсів, розвитку меліорації земель, експлуатації водогосподарських об’єктів та виконання протипаводкових заходів.

 Структура

Структура.схема

 

 

 

 

Основні завдання

– Організація експлуатації державних меліоративних систем міжгосподарського значення та їх окремих споруд і об’єктів, виконання поточного і капітального ремонтів, надання послуг землекористувачам на договірних засадах з технічного обслуговування IMG_0453внутрішньогосподарських меліоративних систем. Контроль за дотриманням вимог Водного кодексу та природного законодавства, щодо збереження і раціонального використання водних ресурсів.

– Здійснення єдиної технічної політики в експлуатації меліоративних систем, впровадження комплексу організаційно-технічних заходів із збереження та утримання у робочому стані інженерної інфраструктури державних меліоративних систем.

– Контроль за дотриманням вимог Водного кодексу та природного законодавства щодо збереження і раціонального використання водних ресурсів;

Румуни. 1 день 002– Проведення обліку державного меліоративного фонду, паспортизації систем планування робіт щодо утримання існуючих міжгосподарських меліоративних систем та складання технічної документації на їх поточний і капітальний ремонт;

– Проведення заходів, щодо попередження шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків, організація безаварійного пропуску повені на об’єктах управління, участь у розробці та забезпеченні заходів щодо захисту населених пунктів і сільгоспугідь від підтоплення;

– Участь у веденні моніторингу меліоративних земель та водних ресурсів.

Перелік річок зони діяльності

Річки Сторожинецьке МУВГDSCN3735DSCN3740

Сторожинецьке МУВГ пропонує наступний спектр послуг:

Фото0151. Технічне обслуговування внутрішньогосподарської меліоративної мережі, споруд,  насосних станцій,  систем  дренажу  та  інші  послуги.

2. Інженерні, гідрогеологічні, еколого-геологічні вишукування, проектні та топографо-геодезичні роботи,  складання проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію невеликих об’єктів зрошувальних  і  осушувальних  систем.

3. Роботи і послуги  з  буріння  свердловин,   тампонажної   та санітарної обробки свердловин, вапнування і гіпсування ґрунтів,  будівництва  ставків та водойм, гідротехнічних і протиповеневих споруд, днопоглиблювальні та  піскоструминні роботи.

Фото0184. Паспортизація водогосподарських об’єктів.

5. Транспортні послуги з перевезення пасажирів і вантажів, вантажно-розвантажувальні роботи.

6. Послуги з виконання земляних робіт.

 

 

 

 

 

 

Безымянный-1