Персональний склад Басейнової ради Пруту та Сірету

Склад басейнової ради Пруту та Сірету

Прізвище, ім’я, по батькові

члена басейнової ради

Організація, яку представляє
1 Абрам’юк Ігор Ігорович Інститут гідробіології НАН України
2 Аврам Михайло Михайлович Державна екологічна інспекція Карпатського округу
3 Беленчук Ігор Іванович Сторожинецька міська рада
4 Білоконь Микола Васильович Управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації
5 Бойчук Сергій Іванович Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області
6 Будзінський Богдан Миколайович Чернівецький прикордонний загін
7 Бутницький Богдан Іванович ТОВ «Буковель»
8 Гафюк Володимир Георгійович Вижницька ОТГ
9 Гульпак Олег Іванович КП МТК «Калинівський ринок»
10 Дикун Іван Степанович Чернівецький гравійно-піщаний кар’єр
11 Заячук Мирослав Дмитрович Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича
12 Колегай Вадим Анатолійович Державна екологічна інспекція Карпатського округу
13 Корчемлюк Марта Василівна Яремчанська міська екологічна громадська організація «МАМА-86-Яремче»
14 Кравчинський Руслан

Леонідович

Карпатський національний природний парк
15 Михайлюк Роман Йосипович

 

Дністровське басейнове управління водних ресурсів
16 Негадайлова Тетяна Миколаївна Чернівецький обласний центр з гідрометеорології
17 Саєвич Микола Броніславович КП «Коломияводоканал»
18 Пліхтяк Андрій Дмитрович Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації
19 Прохоренко Григорій Отарович Департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради
20 Романишин Микола Романович Чернівецька обласна державна адміністрація
21 Рошко Олександр Ярославович Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет
22 Ряба Віта Дмитрівна КП «Чернівціводоканал»
23 Сіньковський Костянтин Володимирович ГО «Громада рибалок Буковини»
24 Скрикуляк Світлана

Євгенівна

Громадська організація «Новоселицька агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці»
25 Стратій Віталій Іванович Національний природний парк «Вижницький»
26 Телесніцький Геннадій Никонович ГО «Карпатська варта»
27 Тураш Галина Олександрівна ТОВ «Індик продукт»
28 Федоров Володимир Васильович ТВД «Чернівецький рибокомбінат»
29 Фригович Володимир Васильович Івано-Франківський обласний центр з гідрометеорології
30 Червінський Мирослав Васильович ПП  «Степан Мельничук»
31 Чорноусенко Віталій Анатолійович ПрАТ «Гравітон»
32 Шумко Анатолій Богданович

 

Снятинська міська рада
33 Ющенко Юрій Сергійович Національний екологічний центр України