Незабаром відзначаємо Всесвітній день води

     Серед природних ресурсів вода займає особливе місце. Відомо, що 70 відсотків Землі вкрито водою – найпростішою і звичайною для всіх нас речовиною. Але при цьому тільки близько 3% цієї води можна пити. Для того, щоб добре почуватися, людина повинна пити чисту воду – це одна з основних складових здоров’я, як і чисте повітря та здорова їжа. Тож у багатьох країнах гостро стоїть питання забезпечення населення питною водою хорошої якості.
     Щороку 22 березня є тією датою, коли слід вкотре нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства. Нагадуємо, що цього року Всесвітній день води відзначається за особливою тематикою: «Цінність води для кожного з нас».
     Ще з дитинства ми починаємо розуміти, що вода відіграє особливу роль у житті людей, тварин та рослин. Річки, водосховища, озера та ставки – це не тільки наше багатство, а й неймовірна краса. Недарма ж, щороку тисячі людей приїздять, зокрема, у наш Прикарпатський край, щоб любуватися кришталевими водами звивистих гірських річок Прут та Сірет, які завжди приваблюють своєю унікальністю численних туристів та любителів водного екстриму.
     Заходи Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет приурочені до Дня води нині, як і в попередні роки спрямовуються на підвищення рівня обізнаності мешканців краю про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.
     Тож запрошуємо всіх небайдужих людей до дбайливого ставлення до наших природних водних багатств, до роз’яснення всім людям правил поведінки та санітарії, від чого значною мірою залежить збереження краси та екології нашого рідного краю. Цінуймо і оберігаймо цілющу красу наших водних ресурсів.