Несанкціоновані сміттєзвалища – важлива проблема для навколишнього середовища!

Однією з найболючіших тем для збереження навколишнього середовищ є боротьба зі стихійними сміттєзвалищами. Такі ділянки сміттєзвалищ утворюють самі ж люди на узбіччях доріг, біля берегових смуг, недобудованих будівель, на закинутих земельних ділянках тощо. Адже набагато легше викинути сміття біля річки чи понад дорогою, аніж в контейнер чи відвезти на сміттєзвалище. Хоча всі розуміють – це отрута для нашого здоров’я, небезпека для здоров’я наших дітей та й в цілому, такі стихійні «сміттєві острівки» загрожують погіршенням екології. І таких місць людської безвідповідальності та неповаги до оточуючих і, насамперед, до себе стає все більше.   Питання боротьби зі стихійними сміттєзвалищами з кожним днем стає найбільш важливим та актуальним.

Так, працівниками екплуатаційної дільниці Дністровських водосховищ спільно з працівниками сільської ради ліквідовано сміттєзвалище в с. Непоротове.

Час всім усвідомити, що стихійні сміттєзвалища – це не тільки потворне явище, а й джерело негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас. Закликаємо берегти красу та екологію нашої планети вже сьогодні. Почнімо кожен з себе!