На річці Черемош стихія пошкодила дамбу

6 травня за рахунок значної кількості опадів (до 30 мм за добу), спостерігалось проходження другої хвилі дощового паводку, який проходить починаючи з 2 травня. У результаті чого виникла складна гідрологічна ситуація в басейнах річок Прут та Сірет.

В ніч з 7 на 8 травня Басейнове  управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, спільно з працівниками Управління ДСНС України у Чернівецькій області, представниками Чернівецької ОДА,  Вижницької РДА, Вижницької районної ради та місцевими мешканцями, проводило заходи по укріпленню 50-ти метрової ділянки пошкодженої дамби №15 на річці Черемош на відрізку               с.Мілієво-с.Банилів Вижницького району та запобіганню виникнення надзвичайної ситуації.

Завдяки скоординованим діям представників БУВР Пруту та Сірету та інших організацій загрозу прориву дамби тимчасово усунено. На її укріплення використано близько 20 м3 лісоматеріалів та 120 тонн піщано-гравійної суміші. До відновлювальних робіт залучалися 21 одиниця техніки та 159 чоловік, з яких 6 одиниць техніки та 27 чоловік від БУВР Пруту та Сірету.

Завершено роботи по укріпленню дамби на р.Черемош