Ми за чисте довкілля!

Все навкруги зеленіє, просинається, весна впевненими кроками ввійшла у своє володіння. Життя триває, настрій покращується і кожен з нас мріє виїхати у мальовничі місця, чудово відпочити на природі, насолодитися її  величчю.

Зараз ми спостерігаємо активну зміну клімату, зникнення тварин, сміттєві плями в океані, зростає потік інфекційних захворювань, а забруднення поверхневих і підземних вод, які несуть шкідливі речовини і продукти гниття, посилюють ситуацію. Можна провести невеликий експеримент дорогою на роботу, який не вимагає важких фізичних зусиль, лише вашої уваги, і переконатися у твердженні: сміття — навколо! І якщо у місті працюють прибиральники, то на природі прибиральниками є ми самі. Якщо глянути на цю ситуацію з боку тварин, то вони сприймають невеликі предмети за їжу, а водойми не мають суперсили переробляти сміття, і створюється накопичувальний ефект різноманітних предметів, де кожен по-своєму має негативний вплив.

В межах проведення місячника санітарної очистки працівники експлуатаційних дільниць БУВР Пруту та Сірету  не забарилися з прибиранням прибережних захисних смуг водних об’єктів області. Разом з тим, працівники дільниць долучаються до робіт з ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Було б добре, якби приклад весняного прибирання територій населених пунктів став нормою життя і проявом турботи про свій рідний край. Адже, майбутнє екології залежить від кожного, і чим швидше людина почне робити кроки у допомозі природі, тим більше шансів буде створити для людства гідне довкілля, в якому можна буде розвиватися та насолоджуватися життям.                                                     

Отримуючи задоволення від спілкування з природою, не завдавайте їй шкоду.  Пам’ятайте про майбутнє, бережіть природу!

І як сказав Стюарт Юдалл: «Плани захистити дику природу, насправді є планами захисту людини».