“Моя вода”

22 березня начальник Басейнового управляння водних ресурсів – Андрій Кавуля під час відкриття персональної виставки картин тринадцятирічного хлопчика Данила Гулька під назвою “Моя Вода” нагородив юного таланта Грамотою управління.

Вода – улюблена стихія юного художника Данила Гулька. Хлопчика з розладом аутистичного спектру, який відкрив себе у живописі, повністю розчинившись у ньому і створив серію робіт присвячених морю, річці, озеру та дощу. Акрил, полотно та особливий стиль творення власного світу допомагають йому жити щасливіше, спокійніше та активніше.

Його роботами захоплюються в Італії, Польщі, Франції та навіть Америці. Картини Данилка прикрашають стіни десятки сімей, а статті про його індивідуальність публікувалися в багатьох європейських газетах і журналах. Перша виставка хлопчика «Малюю душу» відбулася в 2017 році й вже через рік автор готовий знову представити свої роботи в дещо новому, вдосконаленішому стилі.
Окрім того, було придбано одну з робіт художника, яка після експозиції в галереї, прикрашатиме приміщення БУВР Пруту та Сірету.
Запрошуємо усіх відвідати галерею на вулиці Штейнбарга в м. Чернівці та насолодитися талановитим відображенням любові до водних ресурсів.
Використано матеріали: https://www.facebook.com/groups/chernivtsi.cv.ua/permalink/1470404476419293/