День довкілля – час для негайних дій!

Кожна людина є самобутньою, неповторною особистістю. Однак всіх людей об’єднує спільний дім – Земля🌏. Людство є частиною природи, тому його доля визначається станом природного середовища. Проблеми дбайливого ставлення до природи, охорони навколишнього середовища, покращення екологічної ситуації є досить актуальними для України і всієї планети.
17 квітня 2021 року в Україні святкують День довкілля, який щорічно відзначається у третю суботу квітня. Головною метою свята є привернення уваги громадськості до екологічних проблем держави, спонукання якомога більше людей до активних дій, підвищення рівня свідомості щодо збереження безпеки навколишнього середовища.
Що ж таке довкілля? Це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині.💧🌿🌳🌷🦋🕊🐿 Вода, повітря, земля, флора та фауна – це все довкілля, на стан якого впливає маса чинників – від кинутого на землю папірця чи недопалку до величезних сміттєзвалищ і височезних труб промислових підприємств, що отруюють повітря; від зірваних первоцвітів до вирубаних гектарів лісів. І головну загрозу довкіллю становить людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність. Найбільша шкода здійснюється людьми через низький рівень екологічної свідомості та культури поведінки на природі, їх байдужості до майбутнього нашої держави.
❗️Тож закликаємо українців та всіх, хто піклується про природу, взяти участь у квітневому суботнику🏡, висадці дерев🌳, наведенні порядку на вулицях, у парках і скверах, озелененні територій, збиранні сміття. Долучитися до Дня довкілля досить просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. Зовсім не важко витратити годину часу на вихідних, щоб впорядкувати територію біля будинку разом із сусідами, зменшити використання пластику, не смітити на вулиці, проте яку користь це принесе для навколишнього середовища. Слідкуймо за своїм споживанням та діями аби зробити нашу домівку кращою. Проявіть свою активність, зробіть фото свого внеску для збереження природи та поділіться в соціальних мережах за #Чисте_довкілля, #День_довкілля_2021, #БУВР_Пруту_та_Сірету. Можливо, саме ваша світлина спонукатиме інших людей зробити корисну справу.
Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим. Адже це наша планета, наша країна і нам тут жити, а чи буде у ній чисто і затишно – залежить від кожного з нас!!!