«DANUBE UP 2016»

Фахівці водогосподарських організацій Держводагентства (БУВР Тиси, Дністровсько-Прутське БУВР та Івано-Франківське облводресурсів) взяли участь у публічному заході «DANUBE UP 2016» у рамках проведення 7 Європейського саміту регіонів та міст, який відбувся 8-9 липня 2016 року в м. Братислава.

Цей міжнародний захід, організований Братиславським краєм у співпраці з адміністрацією м. Братислава та Комітетом регіонів ЄС, поєднав доповіді й обговорення експертів – представників Європейських регіонів, а також новаторів, стартап-проекти, соціально-культурну програму, виставку презентаційних стендів та інші заходи.

Головною метою заходу стало обговорення питання використання водних ресурсів, їх захисту, а також інновацій у цій сфері, зокрема водні та міські райони; зміна клімату та його вплив на використання водних ресурсів; захист від повеней; ефективне використання водних ресурсів у сільському господарстві; рециркуляція води та її повторне використання тощо.

У рамках програми заходу фахівці БУВР Тиси організували представлення презентаційних стендів щодо розвитку водного господарства, раціонального використання водних ресурсів, впровадження планів комплексного протипаводкового захисту, міжнародного співробітництва в галузі водного господарства в басейні р. Тиса на території України, а працівники Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів представили презентацію «Водні ресурси Чернівецької області України».

Під час заходу відбулася зустріч української делегації водогосподарських організацій з Головою Загальних Зборів Угорської області Саболч – Сатмар – Берег Оскаром Шестаком і депутатом Закарпатської обласної ради Володимиром Чубірком.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249179383&cat_id=244277212

image1image3 image5 IMG_3236 IMG_3237 IMG_3239 IMG_3240 IMG_3324