Форма 2-ТП, Порядок ведення державного обліку водокористування, Перелік документів

Форма 2-ТП

Порядок ведення державного обліку водокористування Форма 2-ТП

 

При здачі звіту 2-ТП (водгосп) водокористувачам необхідно представити наступні копії документів :

  1. Попередній звіт по формі 2-ТП (водгосп) за 2014 рік
  2. Журнал первинного обліку води (ПОД-11 або ПОД-12)
  3. Підприємства,які мають самостійний скид у водойми, повинні надати затверджені ГДС скинутих стічних вод (ПОД-13) з фактичними концентраціями стічних вод, середньорічні аналізи, порівняно з встановленими та затвердженими ГДС, протоколи лабораторного дослідження якості вод за звітний період.
  4. Підприємства,що передають стічні води іншим підприємствам, повинні надати журнали обліку якості переданих стічних вод (ПОД-13) та фактичними концентраціями.
  5. Підприємства,які мають самостійний забір води, повинні надати перелік підприємств та водокористувачів,яким передається вода з погодженими ними фактичним водоспоживанням.
  6. Підприємства,які мають самостійний забір води чи самостійний скид у водойми, повинні представити дозвіл на спец- водокористування.
  7. Довідку ЄДРПОУ
  8. Довідку платника податків

Для отримання консультацій і роз’яснень щодо заповнення звіту звертатись до відділу водних об’єктів за адресою:  м. Чернівці, вул. Героїв Майдану,194-Б (колишня вул. Червоноармійська), кабінет № 23 або за телефоном (0372) 4-73-98, т. моб.: 066-77-07-767