Всесвітній день охорони навколишнього середовища 2018

В рамках відзначення 5 червня Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, БУВР Пруту та Сірету взяло участь в урочистих заходах, що відбулися в приміщенні Чернівецької екологічної інспекції у Чернівецькій області.
Під час заходу кращі працівники Держекоінспекції були відзначенні Грамотами та Подяками.
Окрім того, в цей же день відбувся урочистий захід з відкриття на базі кафедри ботаніки, лісового та садово-відкриття «Еколого-просвітницького цетру збереження біорізноманіття».
Захід відбувся за ініціативи обласної державної адміністрації, зокрема, управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, а також Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (кафедра ботаніки, лісового і садово-паркового господарства Інституту біології, хімії та біоресурсів).
У 2018 році на створення еколого-просвітницького центру збереження біорізноманіття з обласного фонду охорони природного навколишнього середовища виділено 100 тис. грн.
Створення еколого-просвітницького центу відбувається відповідно до Плану заходів Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2020 року.
Використано матеріали: http://www.bukoda.gov.ua