Розпочато еколого-репродукційний попуск

Міжвідомча нарада екопопуск 2015 З 14 квітня 2015 року розпочато проведення щорічного еколого-репродукційного попуску з Дністровського водосховища.

8 квітня 2015 року у Держводагентстві відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питання розгляду пропозицій щодо встановлення режиму еколого-репродукційного попуску в пониззя р. Дністер в умовах водності, що нижче за норму.

У зазначеному засіданні взяли участь представники Держводагентства, Мінприроди, ДСНС, Держекоінспекції, НЕК «Укренерго», ПАТ «Укргідроенерго», Укргідрометцентру, Держрибагентства, Чернівецької та Хмельницької облдержадміністрацій, Інституту гідробіології НАНУ, Дністровсько-Прутського БУВР, Одеського облводресурсів, Новодністровського РУВР та ін.

Розглянувши пропозиції заінтересованих організацій та установ, Міжвідомчою комісією прийнято рішення розпочати екологічний попуск з Дністровського водосховища орієнтовно 14 квітня, за умови досягнення оптимального температурного режиму в пониззі р. Дністер у створі в/п Маяки. Орієнтовний обсяг скиду з Дністровського водосховища становитиме близько 1 км3, що дозволить покращити екологічний стан дністровських плавнів та сприятиме їх обводненню в умовах низької водності.

 

Джерело: http://www.scwm.gov.ua/

 

Протокол Міжвідомчої комісії 2015

 

 Щоденні дані режиму роботи Дністровського водосховища знаходяться в категорії «Водогосподарська ситуація», «Дані екопопуску»