25-26 травня цього року в м. Чернівці відбудеться зустріч експертів в рамках робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет

Відповідно до щорічної Робочої програми на 2016 рік з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах та діючих Регламентів у період 25-26 травня цього року в м. Чернівці відбудеться зустріч експертів в рамках робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет.

В зустрічі з української Сторони будуть брати участь фахівці Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів та Чернівецького обласного центру з гідрометеорології, з румунської Сторони – спеціалісти Міністерства довкілля, вод та лісів Румунії; Національної Адміністрації «Води Румунії»; Басейнової Адміністрації вод Сірет і Басейнової Адміністрації вод Прут-Бирлад.

В порядку денному зустрічі передбачено визначення оцінки якості прикордонних вод річок Прут і Сірет за 2015 рік, співставлення роботи лабораторій Сторін, проведення спільного відбору проб води та узгодження Графіку по відбору на наступний рік, а також проведення спільних вимірів витрат води на річках Прут і Сірет.