Зустріч робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет

Відповідно до щорічної робочої Програми на 2017 рік та Регламентів співробітництва з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах в період 12-14 грудня 2017 року, м. Сучевіца (Румунія) проведено зустріч робочої Групи по проблемах річок Прут і Сірет.

В зустрічі з української Сторони брали участь фахівці Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів, з румунської Сторони – спеціалісти Міністерства вод та лісів Румунії; Національного центру гідрологічних прогнозів Національного інституту гідрології і водного господарства; Басейнової адміністрації вод Сірет і Басейнової адміністрації вод Прут-Бирлад Національної Адміністрації «Води Румунії».

Під час зустрічі проведений щорічний обов’язковий огляд протиповеневих робіт на річках Прут та Сірет на території Румунії та визначені місця проведення руслорегулюючих робіт на наступний рік. Експерти сторін констатували, що гідротехнічні споруди знаходяться в доброму стані і функціонують відповідно до їх призначення.

Також на зустрічі проаналізовано виконання діючих Регламентів співробітництва.

Координатори сторін спільно з експертами проаналізували роботу робочої Групи за 2017 рік і констатували, що Робоча програма на 2017 рік виконана.