Зустріч експертів робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет

Відповідно до щорічної Робочої програми на 2017 рік з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах та діючих Регламентів співробітництва у період 25-26 жовтня цього року в м. Чернівці відбулася зустріч експертів в рамках робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет.
В зустрічі з української Сторони брати участь фахівці Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів та Чернівецького обласного центру з гідрометеорології.
З румунської Сторони – спеціалісти Міністерства вод і лісів та Національної Адміністрації «Води Румунії».
Під час зустрічі проведений щорічний обов’язковий огляд протипаводкових споруд на річках Прут і Сірет в прикордонній зоні на українській території.
Також експерти Сторін виконали два вимірювання витрат води власним обладнанням. Отримані результати є близькими за значенням, відхилення знаходяться в межах норми.
Сторони обговорили та вирішили наступну зустріч робочої Групи і огляд гідротехнічних робіт в прикордонній зоні на румунській території провести в першій половині грудня 2017 року.