В місті Чернівці 22-24 листопада відбудеться зустріч експертів в рамках робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет.

Відповідно до щорічної Робочої програми на 2016 рік з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах та діючих Регламентів у період 22-24 листопада цього року в м. Чернівці відбудеться зустріч експертів в рамках робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет.

    В зустрічі з української Сторони будуть брати участь фахівці Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів та Чернівецького обласного центру з гідрометеорології.

    З румунської Сторони – спеціалісти Міністерства довкілля, вод та лісів; Національного інституту гідрології та водного господарства; Національної Адміністрації «Води Румунії»; Басейнової Адміністрації вод Сірет і Басейнової Адміністрації вод Прут-Бирлад.

           В порядку денному зустрічі передбачено проведення щорічного обов’язкового огляду протиповеневих робіт на річках Прут і Сірет в прикордонній зоні на українській території, обговорення стану реалізації діючих Регламентів співробітництва та погодження робочої Програми на 2017 рік.